Vstupenku na BHD Konferenciu: Odkiaľ prichádzame si môžete kúpiť TU.

Jaroslav Daniška

Jaroslav Daniška

Jaroslav Daniška je šéfredaktorom denníka Štandard. Píše o politike, kultúre a náboženstve, študoval v Trnave, Prahe a Varšave. Jaroslav písal pre týždeník Týždeň, konzervatívny denník Postoj. Bol šéfredaktorom revue pre modernú katolícku kultúru - Impulz. Na Rádiu Slovensko má reláciu K2 venovanú kultúrnym osobnostiam, ktoré nie sú celebritami. Na Rádiu Devín je súčasťou relácie Reflektor, spolu s Jurajom Šústom a Štefanom Chrappom. Takisto je moderátorom diskusnej relácie RTVS Do kríža.

hajko.jpg

Jozef Hajko

Pôsobí ako analytik a publicista. Žije v Bratislave. Pracoval v médiách ako ekonomický redaktor, naposledy v týždenníku Trend vo funkcii šéfredaktora. Je autorom viacerých kníh zameraných na ekonomické, spoločenské témy a históriu.

Fotka_Branislav Michalka.jpg

Branislav Michalka

Branislav Michalka, publicista a redaktor internetového portálu Christianitas.

sajda.jpg

Peter Šajda

doc. Mgr. Mgr. Peter Šajda, PhD. je slovenský filozof a dominikánsky rehoľník. Vzdelanie získal na Filozofickej fakulte UK a Ženevskej univerzite. Venuje sa antropologickým, etickým, filozoficko-náboženským a sociálno-politickým témam v nemeckom idealizme, filozofii existencie, neomarxizme a modernom katolicizme. Je autorom veľkého množstva odborných publikácií a členom viacerých odborných spoločností, medzi inými spolupracuje s s Výskumným centrom Sørena Kierkegaarda v Kodani. V súčasnosti je pracovníkom Filozofického ústavu SAV a pedagógom na Filozofickej fakulte Trnavskej univerzity.

Samuel Trizuljak

Samuel Trizuljak

Samuel Trizuljak studied political science and history at the universities of Cambridge, Oxford and Heidelberg. His interest in the history of Catholic thought is further developed as a PhD student at Charles University in Prague. As a lecturer he cooperates with the Ladislav Hanus Society and the Anton Neuwirth College. As a speechwriter, he has worked for several politicians, most recently for the Minister of Defence Jaroslav Naď. His book At Height to Depth: 33 Advice to Faithful Students in Bratislava, Oxford or elsewhere was published in September 2021.