Aký človek sa najviac hodí na podnikateľa?

Čo sú výšky a pády slovenského podnikania?

Ako ovplyvňuje fenomén moci a peňazí slovenských podnikateľov?

Juraj Klepáč

Juraj Klepáč je absolventom Ekonomickej univerzity v Bratislave. Pôsobí ako regionálny riaditeľ spoločnosti Motor-Car Bratislava ktorá sa zaoberá predajom a servisom áut Mercedes, Smart, Chrysler, Jeep, Dodge, Kia a Honda. Je ženatý a mimo svojej práce sa dlhodobo venuje témam skĺbenie kariéry, rodiny a charitatívnej činnosti, výzvam a zodpovednosti za manažovanie zamestnancov. Ako aktívny muzikant pôsobí v jezuitskom chrámovom zbore.

Jozef Kozák

Jozef Kozák, vyštudoval Medzinárodné podnikanie na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Pracoval ako konzultant v španielskom Deloitte a polygrafickej spoločnosti Gráficas del Noroeste, neskôr ako projektový manažér v agentúre SARIO a opäť ako Business development manager v nadnárodnom cementárenskom holdingu Holcim. Začiatkom roka 2009 vstúpil do spoločnosti SEWA, a.s. zaoberajúcej sa elektronickým odpadom, ako finančný riaditeľ a po niekoľkých mesiacoch sa ujal vedenia spoločnosti, ktorú ako výkonný riaditeľ vedie doteraz. Je členom SLH, CEBSI a Centesimus Annus. Je šťastne ženatý a s manželkou Erikou majú dve deti.

Gabriel Lachmann

Gabriel Lachmann sa narodil v roku 1976. Vyštudoval FEI STU v Bratislave, odbor automatizácia. V roku 1999 sa stal spoluzakladateľom a výkonným riaditeľom softvérovej firmy Elline s.r.o., ktorá sa venovala dodávke internetových portálov, bankových a burzových systémov. V roku 2003 koordinoval fúziu spoločností Elline a Euromove, ktorá vyústila do vzniku systémového integrátora EEA s.r.o.. Od roku 2003 pôsobí v EEA na pozícii obchodného riaditeľa. Je spoluzakladateľom OZ Utopia a členom Spoločnosti pre otvorené informačné technológie.

Rudolf Lukačka

Rudolf Lukačka v roku 1973 vyštudoval Elektrotechnickú fakultu SVŠT v Bratislave. V roku 1991 založil IT spoločnosť ELAS. Keď sa táto stala súčasťou koncernu Siemens, pôsobil v ňom ako Business Development Expert. Od roku 2008 sa venuje koučingu a konzultingu prevažne top-manažérov v službách a IT oblasti. Absolvoval špičkové tréningy pre profesionálnych koučov s medzinárodnou certifikáciou. Je členom International Coaching Federation a Slovenskej asociácie koučov. V špeciálnych projektoch zameraných na rozvoj top-manažérov vidí svoje uplatnenie a prínos v ďalšom období života.