Nádejný hudobný objav - Tante Elze vás prekvapí svojím spevom a zmesou elektronického podkladu s klavírom. Tomáš Hudák, ako ho poznáte. Tentoraz na tému "Kresťan a EGO".
Tante Elze je sólovým projektom hudobníčky a speváčky Veroniky Seppovej. Po koncerte ju vyspovedá novinár a humorista Tomáš Hudák, ktorý pridá krátky stand-up comedy vstup na tému skromnosti a jej nedostatku. Následne sú všetci návštevníci pozvaní na malú afterparty v priestoroch Pisztoryho paláca.
Tomáš Hudák

Tomáš Hudák

Tomáš Hudák je známy slovenský novinár a humorista. Vyštudoval žurnalistiku na Filozofickej fakulte UK a dramaturgiu na VŠMU v Bratislave. Rok a pol žil v Londýne. Pracuje v spravodajstve RTVS. V minulosti bol vedúcim vydania Televíznych novín Markízy a editor nočných správ, zahraničným redaktorom SME, kde mal tiež zábavnú reláciu Svet Tomáša Hudáka. Pravidelne účinkuje v stand-upe Silné reči, roast show Na facku, moderuje humoristickú reláciu Od veci na Rádiu_FM.
Veronika Seppová

Veronika Seppová

Za sólovým projektom Tante Elze sa ukrýva mladá študentka Veronika Seppová. Jej hudba je tvorená klavírom, spevom a vlastnou elektronickou produkciou. Momentálne pôsobí aj ako speváčka v elektronickom zoskupení The Global Optimistic a spolupracuje na viacerých hudobných projektoch - napríklad ako hudba k tanečnému, filmovo-divadelnému predstaveniu „Khálí - suspended reality" alebo tanečno-hudobnému vystúpeniu František.