Nádejný hudobný objav - Tante Elze vás prekvapí svojím spevom a zmesou elektronického podkladu s klavírom. Tomáš Hudák, ako ho poznáte. Tentoraz na tému "Kresťan a EGO".
Tante Elze je sólovým projektom hudobníčky a speváčky Veroniky Seppovej. Po koncerte ju vyspovedá novinár a humorista Tomáš Hudák, ktorý pridá krátky stand-up comedy vstup na tému skromnosti a jej nedostatku. Následne sú všetci návštevníci pozvaní na malú afterparty v priestoroch Pisztoryho paláca.
Tomáš Hudák

Tomáš Hudák

Tomas is a stand-up comedian, screenwriter and former journalist. He started in 2006 at the daily newspaper SME and later worked in the TV news of Markíza and RTVS. As a stand-up comedian he performs with the group Silné reči. In Slovak Radio he is behind the entertainer Rehearsal of Sirens with Sam Trnka.

Veronika Seppová

Veronika Seppová

Za sólovým projektom Tante Elze sa ukrýva mladá študentka Veronika Seppová. Jej hudba je tvorená klavírom, spevom a vlastnou elektronickou produkciou. Momentálne pôsobí aj ako speváčka v elektronickom zoskupení The Global Optimistic a spolupracuje na viacerých hudobných projektoch - napríklad ako hudba k tanečnému, filmovo-divadelnému predstaveniu „Khálí - suspended reality" alebo tanečno-hudobnému vystúpeniu František.