• Akými najväčším dilemám čelí nová vláda?
  • Viera ako politikum: Aké miesto má osobná viera v politike a aké v živote predstaviteľov novej vlády?
  • Čo môžu kresťania a konzervatívci očakávať od novej vlády?

...a ešte oveľa viac

heger.jpg

Eduard Heger

Eduard Heger je súčasným predsedom vlády Slovenskej republiky. Pred tým pôsobil ako minister financí Slovenskej republiky vo vláde Igora Matoviča a istý čas ako zastupujúci minister zdravotníctva a školstva. Je členom vodcovského tímu Spoločenstva pri Dóme sv. Martina v Bratislave. Pred vstupom do politiky pôsobil ako manažér.

Milan Krajniak

Milan Krajniak

Je známy aj ako Posledný križiak. Bol členom prezídia Fondu národného majetku a poradcom ministra vnútra SR. Je autorom kníh „Úspešní politici slovenských dejín“, „Doktrína štátu“ a „Banda zlodejov“. Založil a publikoval v internetovom médiu Konzervatívny výber. V súčasnosti je ministrom práce, sociálnych vecí a rodiny SR a členom predsedníctva hnutia SME RODINA. Bol členom Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť a predsedom výboru NR SR na preskúmavanie rozhodnutí NBÚ. Za základné bezpečnostné hrozby považuje medzinárodnú migráciu, blízke vojenské konflikty a taktiež závažnú hospodársku a finančnú kriminalitu.

Veronika Remišová

Veronika Remišová

Veronika Remišová pochádza zo Žiliny. Študovala na VŠMU v Bratislave, Sorbonne v Paríži a College d'Etudes Interdisciplinaires v Bruseli. V minulosti pracovala v Európskej komisii v oblasti vzdelávania. Je poslankyňou v parlamente za stranu Za ľudí,ako aj podpredsedníčkou vlády SR pre investície a informatizáciu vo vláde Igora Matoviča. Je členkou Spoločenstva Ladislava Hanusa.