• Je v manželskom spojení zrazu dovolené všetko?
  • Čo je a čo nie je normálne v manželskej sexualite?
  • Čo potrebujú mladí ľudia vedieť o sexe?

Kniha Sex ako ho nepoznáte sa v Poľsku stala bestsellerom krátko po vydaní a rýchlo sa vypredala aj na Slovensku. Kapucín a manželský poradca Ksawery Knotz v nej odpovedá na všetky otázky ohľadom manželskej sexuality a intimity. Približuje krásy, pády aj pokušenia sexuality a intímneho života manželov, ktorým pomáha prekonávať krízy v tejto oblasti. Vo svojej prednáške sa dotkne aj miesta sexuality v súčasnej kultúre, politizácii a ideologizácii sexuality v živote mladých ľudí.

30% zľavu pre študenta, seniora a ZŤP možno uplatniť priamo pri kúpe lístka v Invitone.

Pri tomto podujatí bude zabezpečené simultánne tlmočenie.

Prihlás sa ako náš dobrovoľník a získaj vstup zadarmo!

Buy a ticket!

Ticket Festival ticket Streaming ticket

Introducing our speakers!

Ksawery Knotz

Ksawery Knotz

Ksawery Knotz OFM Cap je poľský rímskokatolícky kňaz, kapucín, doktor pastorálnej teológie, autor viacerých kníh a zakladateľ úspešného poľského internetového portálu s názvom Szansa spotkania (príležitosť stretnúť sa). Venuje sa pastorácii manželov a rodín a pravidelne pre nich organizuje duchovné obnovy.

Ján Tomaštík

Ján Tomaštík

Ján Tomaštík is a doctoral student of Political Science at Masaryk University in Brno, Czech Republic, where he specializes in political philosophy and natural law thinking. Between his Bachelor and Master degrees, Ján spent a year studying at the Collegium of Anton Neuwirth. He concluded his Master's studies focused on democratization and human rights with a thesis on the relationship between Catholic political thought and liberal democracy after WW2. Ján spent 12 months as a Veritas Scholar at ADF International, an international advocacy organization whose mission is to protect fundamental human rights, including right to life, freedom of religion and expression, and marriage and family. Since then, he has worked in state service.