Máte problém s uctievaním relikvií a zároveň prechovávate úctu k spotenému dresu s menom SATAN? Toto je pre vás! Ako asi nadávajú mnísi pri pozeraní hokeja? Vandalský humor čelného predstaviteľa katolíckych lotrov a zbožných drakov sa stretne s prudkým vtipkovaním jedného z troch tvorivých tvorov. Pišta Vandal a Stano Staško sa dobre (ne)pripravia a všetkých nás poučia, potešia a dojmú (k slzám) ostrým i tupým humorom nie len o hokeji. K tomu všetkému pridáme koncert najnovšieho objavu slovenskej (a onedlho zahraničnej) alternative space-pop scény – energickej kapely Frequency z Vranova nad Topľou, ktorá v tomto roku vydala prvý album pod labelom Warner Music. Máte sa na čo tešiť!
Frequency

Frequency

Svieži alternative space-pop, ktorý prichádza z východu, je objavom ostatného obdobia, a všetci veríme, že sa mu podarí preraziť, kdekoľvek to pôjde. Chalani z Vranova nad Topľou – Majo Jenčo (spev, rhodes, keytar), Dominik Šandor (gitara, klávesy, spev), Filip Zubko (bicie) a Marek Nguyen (basgitara) – si pre nás pripravia zvukovú šou plnú energických grooveov.

Stano Staško

Stano Staško

Herec Stano Staško je jedným z Troch tvorivých tvorov, ktorí si z vás vedia vystreliť na počkanie. Ich tvorbou je najmä improvizované divadlo na rôzne témy podľa zadania publika. Zn.: vysoko nákazlivý humor.