Bratislavské
Hanusove
dni
Ekonomická diskusia ohľadom súčasnej krízy osciluje zväčša medzi masívnym uvoľňovaním peňazí, ktoré má stimulovať spotrebu, alebo naopak kritikou tohto uvoľňovania ďalšieho zadlžovania. Málokto si však všíma dôležitosť medziľudských vzťahov v ekonomike a biznise. Lawrence Chong, ktorý v Singapure vedie úspešnú konzultantskú firmu, ponúkne riešenie ekonomickej krízy cez úplne novú optiku, ktorá je inšpirovaná svedectvom Chiary Lubichovej. Dôležité podujatie pre každého, kto chce porozumieť pohľadu pápeža Františka na ekonomiku a podnikanie.
Pôsobí ako CEO v spoločnosti Consulus zaoberajúcej sa poradenstvom v oblastí inovácií, podnikania a multi-disciplinárneho dizajnu. Náplňou jeho práce je pomáhať podnikateľom transformovať svoje firmy tak, aby sa dokázali vysporiadať s výzvami, ktoré 21. storočie prináša. Vo svojej kariére pomohol malým rodinným firmám a star-upom, ale aj veľkým nadnárodným korporáciám. Jeho vynikajúce renomé potvrdzuje aj účasť na mnohých konferenciách týkajúcich sa inovácií naprieč celým svetom, rovnako ako aj prominentné médiá citujúce jeho meno. Pomyselnú čerešničku na torte predstavujú stovky tisíc ľudí sledujúcich na sociálnych sieťach. Svoju víziu politicky aj ekonomicky zjednoteného sveta založeného na vzájomnom dialógu sa snaží realizovať tiež ako člen hnutia Focolare.
Riaditeľ konzultantskej spoločnosti Consulus Slovakia and regionálny riaditeľ Consulus Europe. Vyštudoval Matematiku a Fyziku na Univerzite Komenského v Bratislave a dvojročný program zameraný na teológiu, filozofiu, sociológiu a etiku v Taliansku. Vo voľnom čase sa venuje rozličným dobrovoľníckym projektom na Slovensku a v zahraničí.
Riaditeľ firmy Plaut Slovensko, s.r.o. zaoberajúcej sa poradenstvom v oblasti elektronického podnikania. Martin Sepp predtým pôsobil v slovenskom zastúpení americkej firmy Sybase a ako vedúci oddelenia informatiky na Úrade vlády SR.