Dá sa žiť na východe a zároveň ostať "in"? Je možné rozvíjať potenciál na východe a zároveň byť v strede diania? Čo môžem urobiť pre to, aby sa východ stal príťažlivejším miestom pre život? 
Ľudmila Kolesárová

Ľudmila Kolesárová

Je reklamnou manžérkou v dobročinnej organizácií Dobrý anjel. Okrem toho je známa blogerka, matka a milovníčka hôr. Po niekoľkých rokoch strávených vo veľkých mestách sa presťahovala do Smižian. Pracuje v Poprade.
Mária Laitnerová

Mária Laitnerová

Momentálne pracuje ako mentorka a ambasádorka programu Teach for Slovakia. Predtým, než v rámci Teach for Slovakia učila dva roky na ZŠ v Budimre, pracovala ako ekonomický atašé na Britskej ambasáde v Bratislave. Je členkou Spoločenstva Ladislava Hanusa.
Juraj Girman

Juraj Girman

Jeho profesionálna kariéra začala v spoločnosti Novitech. Neskôr sa pripojil k spoločnosti RWE IT. Neskôr prešiel do spoločnosti T-Systems Slovakia, kde sa stal riaditeľom telekomunikačnej služby Telecom. Momentálne pôsobí ako viceprezident Telekom IT v T-Systems a riaditeľ predstavenstva Košice IT Valley.
Peter Šoltés

Peter Šoltés

Prostredníctvom certifikácie spoločnosti Google Partner a spoločnosti Deloitte Technology vybudoval online marketingovú agentúru Promiseo. Tá konzultovala a pracovala pre nadnárodné spoločnosti kótované na burze, miestne firmy a nespočetné množstvo miestnych projektov elektronického obchodu a začínajúcich podnikov. Momentálne v Promiseu pôsobí ako generálny riaditeľ.
Michal Čop

Michal Čop

He is the dramaturg of the Hanus days festival and a member of the editorial board of the daily Štandard. He graduated in political science, is a graduate of Anton Neuwirth College and a member of the Ladislav Hanus Society. He lives in Snina.

Brat Andrej Filip Čarný

Brat Andrej Filip Čarný

Je katolíckym kňazom, členom rehole františkánov. Momentálne pôsobí v kláštore v Trnave. Na Galambe pri Fiľakove založil pustovňu. V minulosi pôsobil dlhšie obdobie v Prešove.