Prečo je korupcia v našej spoločnosti tak rozšírená? Aké dopady má korupcia na spoločnosť? Ako by sme mali bojovať proti korupcii v spoločnosti a politike?
Štefan Hríb

Štefan Hríb

Štefan Hríb je novinár a moderátor. Po štúdiu na Elektrotechnickej fakulte pracoval ako výskumný pracovník v Slovenskej akadémii vied. Od roku 1991 bol korešpondentom českých Lidových novín. V rokoch 1993 – 1998 bol moderátorom a komentátorom Rádia Slobodná Európa v Mníchove a v Prahe a v rokoch 1999 – 2004 pôsobil ako šéfredaktor týždenníka Domino fórum. Od konca roku 2004 je šéfredaktorom a spoluzakladateľom časopisu .týždeň, ako aj moderátorom diskusnej relácie Pod lampou (Lampa, Večer pod lampou). V roku 2013 vyšla jeho kniha rozhovorov s arcibiskupom Róbertom Bezákom Medzi nebom a peklom.
Samuel Kolesár

Samuel Kolesár

Je študentom maturitného ročníka na Gymnáziu sv. Moniky a organizátorom Veľkého protikorupčného pochodu v Prešove. Študuje v stredoškolskom Kolégiu Antona Neuwirtha.
Anka Čujová

Anka Čujová

Je študentkou maturitného ročníka na Gymnáziu sv. Moniky a organizátorkou Veľkého protikorupčného pochodu v Prešove. Je členkou žiackej školskej rady, študuje v stredoškolskom Kolégiu Antona Neuwirtha.
Martin Uháľ

Martin Uháľ

Pôsobí na katedre sociálnej práce na Katolíckej univerzite a Inštitúte aplikovanej etiky prof. Alexandra Spesza. Je katolíckym kňazom, pomocným duchovným v Myslave.