Cez Koronu múzy nemlčia.

  • O čom je hudba týchto dní?
  • Čo si myslí o Corone Boh? a čo naši hostia?

Moderuje Štefan Chrappa alias Pišta Vandal:

"Umením sa približujeme k Bohu, lebo z ničoho tvoríme niečo. "

peter_janku.jpg

Peter Janků

Musician, singer and composer, stage designer, author of radio plays.

Sima Martausová

Sima Martausová

Úspešná speváčka, hudobníčka a pesničkárka, ktorú pozná hádam každý z nás. Pochádza z Považskej Bystrice a ku gitare a skladaniu sa dostala až vo svojich 20 rokoch, popri štúdiu herectva. Po dvoch rokoch (2009) poslala svoju pesničku do súťaže Gospeltalent - a vyhrala. V súčasnosti má na konte už 5 albumov. Okrem koncertovania s kapelou, píše texty aj pre iných umelcov a projekty.

Hudobný žáner, ktorému sa Sima venuje je prevažne folk, pop, ale aj gospel. Vo voľnom čase sa venuje vysokohorskej turistike a rada chodí do prírody.

“Milujem hudbu, hory, dobré jedlo, jeseň, kávu, fialky, plesnivce, ľudí a Toho, kto ich stvoril”

rabek.jpeg

František Rábek

Mons. František Rábek je slovenský rímskokatolícky biskup a prvý ordinár Ordinariátu ozbrojených síl a ozbrojených zborov Slovenskej republiky. V roku 2010 bol pápežom Benediktom XVI. menovaný za konzultora Kongregácie pre biskupov Svätej stolice a jej Úradu pre riadenie vojenských ordinariátov. V roku 2012 bol prijatý za riadneho člena Európskej akadémie vied a umení v rakúskom Salzburgu. Jeho biskupské heslo znie: Esto fidelis usque ad mortem - Byť verným až do smrti.

felix.jpg

Felix Ján Tkáč

Felix Ján Tkáč, umeleckým menom Felice je slovenský rímskokatolícky kňaz, misionár, spevák a textár. Vykonáva misie po celom Slovensku. Je aj Misionárom Božieho milosrdenstva. Pôsobil a pôsobí v hudobných skupinách: Kapucíni, Kapucíni & Stanley a Felice.