• Akými najväčším dilemám čelí nová vláda?
  • Viera ako politikum: Aké miesto má osobná viera v politike a aké v živote predstaviteľov novej vlády?
  • Čo môžu kresťania a konzervatívci očakávať od novej vlády?

...a ešte oveľa viac

Eduard Heger

Eduard Heger

Eduard Heger je súčasným ministrom financií SR za OĽaNO a podpredsedom vlády. Je členom vodcovského tímu Spoločenstva pri Dóme sv. Martina v Bratislave.

Milan Krajniak

Milan Krajniak

Je známy aj ako Posledný križiak. Bol členom prezídia Fondu národného majetku a poradcom ministra vnútra SR. Je autorom kníh „Úspešní politici slovenských dejín“, „Doktrína štátu“ a „Banda zlodejov“. Založil a publikoval v internetovom médiu Konzervatívny výber. V súčasnosti je ministrom práce, sociálnych vecí a rodiny SR a členom predsedníctva hnutia SME RODINA. Bol členom Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť a predsedom výboru NR SR na preskúmavanie rozhodnutí NBÚ. Za základné bezpečnostné hrozby považuje medzinárodnú migráciu, blízke vojenské konflikty a taktiež závažnú hospodársku a finančnú kriminalitu.

Veronika Remišová

Veronika Remišová

Veronika Remišová pochádza zo Žiliny. Študovala na VŠMU v Bratislave, Sorbonne v Paríži a College d'Etudes Interdisciplinaires v Bruseli. V minulosti pracovala v Európskej komisii v oblasti vzdelávania. Je poslankyňou v parlamente za stranu Za ľudí,ako aj podpredsedníčkou vlády SR pre investície a informatizáciu vo vláde Igora Matoviča. Je členkou Spoločenstva Ladislava Hanusa.