• Čo je bohatstvom ženskej duše?
  • Ako sa dajú zladiť deti a kariéra?
  • Aké ženy nás môžu inšpirovať?

Ženy dnes pracujú na vrcholových pozíciách, učia na univerzitách, vedú firmy a štáty. Rovnako existujú ženy, ktoré nachádzajú svoje poslanie v materstve a výchove, v starostlivosti o domácnosť, homeschoolingu či ručných prácach. Je poslanie ženy univerzálne alebo je na každej žene, aby našla svoju jedinečnú identitu a naplnenie? Prečo sa žena v domácnosti aj v biznise cíti často neviditeľná? Čo nám môže biblická Mária povedať o prežívaní, poznávaní a prijatí ženskej identity?

Pri kúpe permanentky alebo lístka na toto podujatie automaticky obdržíte 20%-nú zľavu na knihu Scotta Hahna Je to dôstojné a správne.

30% zľavu pre študenta, seniora a ZŤP možno uplatniť priamo pri kúpe lístka v Invitone.

Pri tomto podujatí bude zabezpečené simultánne tlmočenie.

Prihlás sa ako náš dobrovoľník a získaj vstup zadarmo!

Scott Hahn a Kimberly Hahn prídu na Slovensko na pozvanie SLH a OZ V.I.A.C. Viac na https://scotthahn.sk/

kimberly

Kimberly Hahn

Kimberly Hahn je vydatá za Scotta od roku 1979. Získala magisterský titul v teologických štúdiách na tej istej škole ako on. Majú šesť detí a devätnásť vnúčat. Svoje deti učila doma 26 rokov.

Kimberly sa stala katolíčkou na veľkonočnú vigíliu v roku 1990 po ťažkom boji počas štyroch rokov po Scottovom vstupe do katolíckej cirkvi. Spolu so Scottom napísala knihu o ich ceste do katolíckej cirkvi s názvom Rome Sweet Home: Our Journey to Catholicism, ktorá bola preložená do viac ako dvadsiatich jazykov.

Jej podcast Beloved and Blessed (Milovaná a požehnaná) vychádza z múdrosti Písma, najmä z Prísloví 31, a hovorí o túžbach a silných stránkach žien vo všetkých oblastiach života.

DSC_5654 (1)

Milena Olšovská

Milena pôsobí ako prorektorka v Kolégiu Antona Neuwirtha. Vyštudovala architektúru v Oxforde, kde sa tiež stala členkou laického hnutia Catholic Voices, ktorého víziou je komunikovať vieru katolíckej Cirkvi s láskou a jasnosťou.