• Ako našli vieru?
  • Čo ich naučilo manželstvo?
  • Ako ich zmenilo materstvo?

Nedávno sa riešilo, kde sú konzervatívne ženy vo verejnom priestore. Jednou z odpovedí môže byť - na Instagrame! Tri instagramerky známe (nielen) v kresťanských kruhoch budú hovoriť o svojich snoch, vzťahoch a životných zvratoch. Ako sa dá skĺbiť vlastné podnikanie s piatimi deťmi? Ako je možné napísať knihu popri malých deťoch? Prečo je dôležité sa neprestať starať o svoje telo aj s príchodom novorodenca? Dá sa neustále prinášať nový, krásny a pravdivý obsah a nevyhorieť pri tom? Témou festivalu sú „Konverzie“, preto nás budú zaujímať tri veľké obraty v ich živote - keď uverili v Boha, keď vstúpili do manželstva a keď sa stali mamami.

Príďte sa inšpirovať tromi katolíckymi ženami, manželkami, mamami.

30% zľavu pre študenta, seniora a ZŤP možno uplatniť priamo pri kúpe lístka v Invitone.

Prihlás sa ako náš dobrovoľník a získaj vstup zadarmo!

Paula Babocká

Paula Babocká

Paula Babocká je mama troch detí a zároveň beauty influencerka na instagrame, YouTube kanáli a Facebooku. Vo svojich príspevkoch sa venuje móde, prírodnej kozmetike a materstvu. So sledovateľmi sa delí so svojím súkromím ako napríkad nedávne tehotenstvo dvojičiek a prvé týždne po pôrode.

Mária Šimková

Mária Šimková

Mária Šimková je mama štyroch detí, autorka blogov o varení a šíriteľka dobrých správ o domácom kefíre. Obľubuje prastaré postupy úpravy jedál (klíčenie, fermentovanie, kváskovanie, kefírovanie) a spája ich s jednoduchou a modernou kuchyňou. V roku 2019 vydala prvú kuchársku knihu Medzi jedlom a láskou, v ktorej ponúka jednoduchý pohľad na tú najprirodzenejšiu stravu zo skutočných potravín, čo najmenej spracovaných. Vo svojej druhej knihe Medzi jedlom a láskou 2, s podtitulom domáci kefír, ponúka recepty s použitím domáceho kefíru.

Ria Zelisková

Ria Zelisková

Mária Zelisková, instagramová influencerka známa pod menom Vinárova žena, je matkou piatich detí a spolu s manželom Michalom sa starajú o sedem vinohradov vo Svätom Jure. Vyrábajú cez tucet rôznych odrôd vína. Organizujú ochutnávky vína, workshopy či teambuildingy. Na svojom účte približuje, ako sa žije s vinárom a čo znamená vyrábať víno a ako to spája s materstvom.

Rebeka Lukáčová

Rebeka Lukáčová

Rebeka študovala divadelnú dramaturgiu na VŠMU. Momentálne pracuje ako projektová a event manažérka v SLH. Produkčne zastrešuje festivaly Bratislavské / Košické Hanusove dni a pôsobí aj v dramaturgických tímoch festivalov.