Prečo (ne)verím?

Čo ak má (ne)viera pravdu?

Čo som v živote najviac stratil a najviac získal?

Aká je reflexia cesty od člena hnutia fokoláre k liberálnemu kritikovi Cirkvi a naopak od novinárky pracujúcej v bulvárnom médiu k blogerke, ktorá píše o kráse viery a zmysluplnosti života v Cirkvi? Čaká nás otvorený, úprimný, srdečný (aj mierne polemický?) rozhovor o živote, viere a predsudkoch.

30% zľavu pre študenta, seniora a ZŤP možno uplatniť priamo pri kúpe lístka v Invitone.

UPOZORNENIE: Toto podujatie nebude vysielané v rámci online permanentky.

Prihlás sa ako náš dobrovoľník a získaj vstup zadarmo!

Kúp si vstupenku!

vstupenka celovečerná vstupenka permanentka

Spoznaj rečníkov!

7008D0BD-FF00-4C13-ACE3-3FDCA2FDAB90_1_105_c

Katarína Šedivá

Katarína Šedivá vyštudovala publicistiku na Viedenskej Univerzite. Momentálne je na materskej dovolenke. Inak sa živí tvorením textov,  PR poradenstvom a reklamou na sociálnych sieťach. Kedysi písala pre fashion magazíny, po konverzii sa zamerala na tematiku viery. Jej články možno nájsť na portáloch Postoj.sk, Slovo+ alebo bezhranicnalaska.sk. Miluje hĺbku katolíckej viery, hľadanie pravdy a konverzie svetákov.

Tomáš Hudák

Tomáš Hudák

Tomáš je stand-up komik, scenárista a bývalý novinár. Začínal v roku 2006 v denníku SME, neskôr pôsobil v televíznom spravodajstve Markízy a RTVS. Ako stand-up komik vystupuje so zoskupením Silné reči. V Slovenskom rozhlase stojí so Samom Trnkom za zábavníkom Skúška sirén.

Samuel Trizuljak

Samuel Trizuljak

Samuel Trizuljak vyštudoval politické vedy a históriu na univerzitách v Cambridgei, v Oxforde a v Heidelbergu. Záujem o dejiny katolíckeho myslenia ďalej rozvíja ako doktorand na Univerzite Karlovej v Prahe. Ako lektor spolupracuje so Spoločenstvom Ladislava Hanusa a s Kolégiom Antona Neuwirtha. Ako speechwriter pracoval pre niekoľkých politikov, naposledy pre ministra obrany Jaroslava Naďa. Jeho kniha Na výške do hĺbky: 33 rád veriacim študentom v Bratislave, na Oxforde alebo kdekoľvek inde vyšla v septembri 2021.