Máte problém s uctievaním relikvií a zároveň prechovávate úctu k spotenému dresu s menom SATAN? Toto je pre vás! Ako asi nadávajú mnísi pri pozeraní hokeja? Vandalský humor čelného predstaviteľa katolíckych lotrov a zbožných drakov sa stretne s prudkým vtipkovaním jedného z troch tvorivých tvorov. Pišta Vandal a Stano Staško sa dobre (ne)pripravia a všetkých nás poučia, potešia a dojmú (k slzám) ostrým i tupým humorom nie len o hokeji. K tomu všetkému pridáme koncert najnovšieho objavu slovenskej (a onedlho zahraničnej) alternative space-pop scény – energickej kapely Frequency z Vranova nad Topľou, ktorá v tomto roku vydala prvý album pod labelom Warner Music. Máte sa na čo tešiť!
Frequency

Frequency

Svieži alternative space-pop, ktorý prichádza z východu, je objavom ostatného obdobia, a všetci veríme, že sa mu podarí preraziť, kdekoľvek to pôjde. Chalani z Vranova nad Topľou – Majo Jenčo (spev, rhodes, keytar), Dominik Šandor (gitara, klávesy, spev), Filip Zubko (bicie) a Marek Nguyen (basgitara) – si pre nás pripravia zvukovú šou plnú energických grooveov.

Pišta Vandal

Pišta Vandal

Pišta Vandal je okrem svojej šou Obludárium známy aj tým, že je autorom štyroch básnických zbierok, troch detských knižiek, cestopisu a poviedok o tom, ako sa hrá pekelná muzika. Frontman heavy metalovej kapely ČAD je náboženským redaktorom v Slovenskom rozhlase, vyhľadávaným moderátorom, a vedie vydavateľstvo Limerick.
Stano Staško

Stano Staško

Herec Stano Staško je jedným z Troch tvorivých tvorov, ktorí si z vás vedia vystreliť na počkanie. Ich tvorbou je najmä improvizované divadlo na rôzne témy podľa zadania publika. Zn.: vysoko nákazlivý humor.