Tento deň je určený pre tých mužov, ktorí už absolvovali cestu premeny Exodus 90. Sprevádzať nás bude Nathaniel Binversie, programový riaditeľ Exodu 90.

Exodus Retreat sa uskutoční v sobotu 26. júna. Začiatok programu je stanovený na 08:00 pri bazilike v Marianke a potrvá približne do 17-tej hodiny. Práve tu zanecháme ruch bežného života a spoločne sa vhĺbime do askézy. Môžete sa tešiť na duchovný program, prednášky, výdatnú fyzickú aktivitu, chutné jedlo (olovrant, obed) a v neposlednom rade bratské spoločenstvo.

Počet miest je limitovaný na 40 účastníkov.

early bird cena pre prvých 20 registrovaných: 30 € (posledné miesto)

cena: 40 €

Záväzne sa zaregistrovať!

Program bude primárne v slovenčine, zamyslenia a prednášky vedené Nathanielom budú tlmočené.

Nathaniel Binversie1

Nathaniel Binversie

NATHANIEL BIVERSIE je jeden z autorov a riaditeľ obsahu pomerne rozšíreného programu pre mužskú spiritualitu Exodus 90. Študoval na Univerzite sv. Tomáša v Saint Paul. Po ukončení štúdia teológie, zbieral Nathaniel skúsenosti ako misionár vo viacerých kresťanských organizáciách. Žije v USA v Indiane a spolu s manželkou Sherry sa tešia dcérke Lucie. Program Exodus 90 je dnes rozšírený po celom svete pričom úspech zožal aj na Slovensku. Nathaniel sa bude vo svojej prednáške venovať pravej autentickej mužskosti a tomu, čo treba urobiť na ceste stať sa správnym mužom. Okrem toho bude viesť aj celodenné stretnutie Exodus Retreat.

milan-bubak.jpg

Milan Bubák

Milan Bubák je rímskokatolícky kňaz a spisovateľ. Ako člen Spoločnosti Božieho Slova, študoval v Ríme a Chicagu. V roku 1997 založil Univerzitné pastoračné centrum sv. Jozefa Freinademetza v Mlynskej Doline, v ktorom pôsobil 10 rokov. Následne až do roku 2013 pracoval v Ríme vo vysokej funkcii Spoločnosti Božieho Slova ako koordinátor pre spravodlivosť a pokoj a integritu stvorenia. Momentálne je administrátorom farnosti v bratislavskej Petržalke na Daliborovom námestí.